نمایندگی تعمیر بوش Bosch در کرج + 20 درصد تخفیف

لوازم خانگی بوش یکی از شناخته شده‌ترین برندهای لوازم برقی منزل در سراسر دنیا است. به دلیل کیفیت بالایی که محصولات بوش دارد، همواره جزء برندهای رده بالای لوازم برقی منزل محسوب می‌شود. کمتر کسی است که نداند لوازم خانگی بوش ساخت کشور آلمان بوده و نزدیک به یک قرن از فعالیت این شرکت می‌گذرد. درست است که محصولات این برند از کیفت بسیار بالایی برخوردار است ولی با این وجود همواره بعد از خرید هر وسیله برقی اولین دغدغه هر خریداری، دسترسی به نمایندگی تعمیر آن وسیله است.

در واقع از آنجا که لوازم خانگی این برند ساخت ایران نیست، در صورت خرابی و یا نقص فنی، مراجعه به نمایندگی معتبر تعمیرات بوش اهمیت بالایی دارد تا مشتری از کیفیت تعمیرات و استفاده از قطعات اورجینال آسوده خاطر باشد. اگر ساکن استان البرز و شهرهای اطراف آن هستید، حتماً برای تعمیرات بوش از خدمات با کیفیت نمایندگی تعمیر بوش در کرج استفاده کنید.

نمایندگی بوش در کرج نمیاندگی تعمیر بوش (bosch) در کرج

تعمیر لوازم خانگی بوش در کرج

معروف بودن برند و کیفیت بالای ساخت لوازم خانگی قطعاً سبب اطمینان خاطر خریدار در کمتر خراب شدن لوازم خانگی خواهد شد. با این وجود حتی لوازم خانگی معروف‌ترین برندهای دنیا از جمله بوش نیز ممکن است به هر دلیلی از جمله استفاده و نگهداری نادرست، نامناسب بودن زیرساخت مانند قطعی آب  یا برق و هر دلیل دیگری در نهایت سبب آسیب به دستگاه و خرابی آن شود. در نتیجه حتی در صورت خریداری این برند نیز به تعمیر و نمایندگی تعمیرات بوش در کرج فکر کنید.

علاوه بر تعمیرات، نصب و راه‌اندازی و یا سرویس‌های دوره‌ای لوازم خانگی بوش نیز از اهمیت بالایی برخوردار است؛ زیرا در صورتی که توسط فرد متخصص انجام نشود ممکن است سبب عملکرد نادرست دستگاه شده و به قطعات آن آسیب وارد کند؛ پس نه تنها برای راه‌اندازی اولیه دستگاه، بلکه برای سرویس‌های دوره‌ای و راه‌اندازی مجدد بعد از اسباب کشی نیز با نمایندگی بوش در کرج و حومه تماس بگیرید.

نمایندگی بوش در کرج تعمیر کدام لوازم خانگی را انجام می‌دهد؟

نمایندگی تعمیرات یک برند به صورت تخصصی خدمات تعمیر انواع محصولات آن برند را ارائه می‌کند. انتخاب تعمیر نیز به عنوان نمایندگی بوش در کرج، تعمیرات انواع محصولات بوش از جمله لباسشویی، ظرفشویی، یخچال و فریزر و ماکروفر بوش را در محدوده استان البرز از جمله کرج، فردیس، عظمیه و شهرهای اطراف ارائه می‌کند.

اهمیت مراجعه به نمایندگی بوش در کرج

تفاوتی ندارد که شما لوازم خانگی خود را از چه برندی خریداری کرده باشید. به هر حال هر وسیله برقی در طول مدت استفاده ممکن است به هر دلیلی دچار خرابی شود. ولی قطعاً برند بوش به دلیل خوش ساخت بودن محصولاتش کمتر دچار خرابی می‌شود. به هر حال شما می‌خواهید لوازم برقی این برند که هزینه زیادی برای خرید آن پرداخته‌اید را به فردی بسپارید که به خوبی آن را تعمیر کرده و مجدداً خراب نشود. پس به دقت تحقیق کرده و بهترین نمایندگی تعمیر بوش در کرج را شناخته و با آن‌ها تماس بگیرید.

تعمیر یخچال بوش توسط نمایندگی بوش در کرج

در صورتی که ساید بای ساید بوش شما پس از خرید با مشکل مواجه شده باشد، نگران نباشید، زیرا با انتخاب تعمیر، می‌توانید به تعمیر ساید بای ساید بوش در کرج بپردازید. کارشناسان این تیم پس از درخواست تعمیرکار از سوی شما یا تکمیل فرم، درخواست شما را ثبت کرده و تعمیرکار مربوطه را به محل شما ارسال می‌کنند.

از جمله مشکلات ساید بای ساید بوش که توسط انتخاب تعمیر به صورت تخصصی عیب یابی شده و رفع می‌شود عبارتند از: خنک نکردن بخچال، سر و صدای زیاد یخچال و فریزر، کار نکردن آب سرد کن، نشتی آب از زیر یخچال و مواردی از این دست. این مشکلات به سادگی توسط تیم متخصص نمایندگی تعمیرات بوش در کرج رفع خواهد شد.

نمایندگی بوش در کرج برای تعمیر یخچال بوش
نمایندگی بوش در کرج برای تعمیر ظرفشویی بوش

تعمیر ظرفشویی بوش توسط نمایندگی بوش در کرج

مرکز انتخاب تعمیر در کرج با تیمی از تکنسین‌های مجرب و ماهر، خدمات تعمیر ظرفشویی بوش با کیفیت بالا را ارائه می‌دهد. این مرکز با تکنسین‌های ماهر در زمینه تعمیر ظرفشویی بوش به عنوان نمایندگی بوش در کرج، به مشتریان خدماتی با استانداردهای بالا ارائه می‌دهد. توانایی تشخیص سریع مشکلات، تعویض قطعات با دقت حرفه‌ای و انجام تعمیرات جزئی یا عمده، این نمایندگی را به یکی از محبوب‌ترین مراکز تعمیرات ظرفشویی بوش در کرج تبدیل کرده است.

از جمله مشکلات و خطاهای رایج ظرفشویی بوش، نشتی آب زیر دستگاه، بسته نشدن درب ظرفشویی و مشکلاتی از این دست توسط نمایندگی بوش در کرج به صورت تخصصی رفع می‌شود.

تعمیر لباسشویی بوش توسط نمایندگی بوش در کرج

نمایندگی “انتخاب تعمیر” در کرج با تکنسین‌های مجرب و دوره‌ دیده به تعمیر ماشین لباسشویی بوش می‌پردازد. در صورت عدم عملکرد صحیح یا کاهش کیفیت شستشوی ماشین لباسشویی بوش، می‌توانید نیروی متخصص را برای تعمیر به محل خودتان اعزام کنید.

تمامی تعمیرات لباسشویی بوش از جمله سر و صدا و لرزش دستگاه هنگام شستشو، نشتی آب از زیر دستگاه، خشک نکردن لباس و سایر مشکلات فنی دستگاه توسط انتخاب تعمیر نمایندگی تعمیر بوش در کرج به صورت تخصصی عیب یابی و تعمیر می‌شود.

نمایندگی بوش در کرج برای تعمیر لباسشویی بوش
نمایندگی بوش در کرج برای تعمیر ماکروفر بوش

تعمیر ماکروفر بوش توسط نمایندگی بوش در کرج

مشکلات ماکروفر بوش به راحتی توسط کارشناسان فنی انتخاب تعمیر رفع خواهد شد؛ مشکلاتی از قبیل داغ نکردن غذا، خرابی میکروسوئیچ درب ماکروفر، نچرخیدن سینی ماکروویو و مواردی از این دست در تخصص انتخاب تعمیر است.

ارائه گارانتی 8 ماهه تعمیرات تضمین می‌کند که تعمیر مایکروویو بوش با کیفیت بالا انجام شده و در صورت بروز مشکلات جدید، مرکز تعمیر مسئولیت تعمیر مجدد دستگاه را بر عهده می‌گیرد. این موارد و خدمات تنها توسط نمایندگی بوش در کرج انجام می‌شود.

بهترین نمایندگی بوش در کرج

انتخاب تعمیر به عنوان نمایندگی تعمیرات بوش در کرج با سال‌ها تجربه و همکاری با تکنسین‌های حاذق، بهترین خدمات تعمیر لوازم خانگی بوش را در محدوده شهر کرج، عظیمیه، مهرشهر و تمامی شهرهای استان البرز ارائه می‌کند. همانطور که گفته شد انتخاب تعمیر تنها به صورت تخصصی در زمینه تعمیرات لوازم خانگی فعالبت می‌کند و هیچ گونه خرید و فروش لوازم برقی بوش را انجام نمی‌دهد. در مورد تعمیرات لوازم خانگی بوش در کرج و حومه توسط انتخاب تعمیر به موارد زیر دقت داشته باشید:

 • در صورتی که برای نصب و راه‌اندازی اولیه بعد از خرید لوازم خانگی بوش نیاز به مراجعه تکنسین دارید، بهتر است با شماره‌های موجود در کارت گارانتی خود تماس بگیرید. همچنین تا زمانی که مدت زمان گارانتی محصولات به پایان نرسیده است از خدمات رایگان تعمیرات بوش گارانتی خود استفاده کنید.
 • بعد از اتمام زمان گارانتی، برای هر گونه راه‌اندازی مجدد (در صورت جابه‌جایی و اثاث کشی)، سرویس دوره‌ای و یا تعمیر لوازم برقی خود می‌توانید با نمایندگی تعمیرات بوش در کرج تماس بگیرید.

در صورتی که در محدوده شهر کرج، عظیمیه، فردیس و اطراف آن ساکن هستید می‌توانید جهت تعمیرات لوازم خانگی بوش (Bosch) در کرج با انتخاب تعمیر تماس بگیرید. کارشناسان ما علاوه بر ارائه مشاوره رایگان، در اسرع وقت جهت تعمیر لوازم خانگی در کرج به محل شما مراجعه خواهند کرد.

چرا انتخاب تعمیر را برای خدمات پس از فروش بوش انتخاب کنید؟

مجموعه انتخاب تعمیر تمام تلاش خود را می‌کند که بهترین و بالاترین کیفیت خدمات تعمیر بوش در استان البرز را ارئه کند. از جمله مزایای انتخاب تعمیر به عنوان نمایندگی بوش در کرج می‌توان به موراد زیر اشاره کرد:

 • ارائه خدمات پس از فروش تخصصی
 • تعمیر و سرویس وسیله در محل
 • دریافت هزینه منصفانه و مقرون به صرفه
 • استفاده از قطعات اورجینال و اصل
 • ارائه مشاوره رایگان
 • گارانتی 8 ماهه تعمیرات بوش

خدمات ارائه شده توسط نمایندگی بوش در کرج

خدمات ارائه شده توسط نمایندگی بوش در کرج عبارتند از:

این خدمات به منظور ارتقاء رضایت مشتریان و حفظ کیفیت محصولات بوش توسط انتخاب تعمیر انجام می‌شوند.

نحوه درخواست تعمیرات بوش در کرج و اطراف آن

تکمیل فرم و یا تماس با شماره 09190099252

هماهنگی اعزام تعمیرکار توسط کارشناسان

حضور تعمیر کار، عیب یابی و تعمیر لوازم خانگی

تست وسیله بعد از تعمیر و ارائه گارانتی 8 ماهه

در صورت نیاز به تعمیر لوازم خانگی بوش (Bosch) در کرج، فرم زیر را پر کنید؛ کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و تعمیرکاری حاذق را به محل شما اعزام خواهند کرد.

نام
نام خانوداگی
پیام
اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد!
شماره خود را مجدداً وارد نمایید.

هزینه تعمیر لوازم خانگی بوش در محدوده کرج و اطراف آن چقدر است؟

تعمیر لوازم خانگی بوش در کرج

در پاسخ به این سوال قطعاً نمی‌توان عدد مشخصی را اعلام کرد. ولی به طور دقیق مواردی که در محاسبه هزینه نهایی تعمیرات لوازم خانگی بوش در کرج در نظر گرفته می‌شود را به شما اعلام خواهیم کرد:

 • هزینه مشاوره و عیب یابی
 • هزینه ایاب و ذهاب تکنسین
 • هزینه تعمیر وسیله
 • هزینه تعویض قطعات

هزینه مشاوره و عیب یابی

در صورتی که شما به صورت تلفنی با کارشناسان انتخاب تعمیر تماس بگیرید، مشاوره رایگان دریافت کرده و تا حد امکان عیب یابی انجام می‌شود و این برای شما هزینه‌ای نخواهد داشت. در صورت نیاز تکنسین حاذقی برای تعمیر به محل مورد نظر شما اعزام خواهد شد.

هزینه ایاب ذهاب تکنسین

هزینه رفت و آمد کارشناس در هزینه نهایی پرداختی شما لحاظ خواهد شد. این مسئله را در نظر بگیرید که انتخاب تعمیر نمایندگی تعمیرات بوش در کرج و حومه آن است و درنتیجه برای رفت و آمد هم زمان کمتر و هم هزینه کمتری صرف خواهد شد. انتخاب تعمیر علاوه بر کرج، عظیمیه، گوهردشت، جهانشهر، فردیس، مارلیک، کمالشهر و سایر شهرهای استان البرز، در کمترین زمان ممکن تکنسین‌های خود را به محل شما اعزام می‌کند.

هزینه انجام تعمیرات لوازم خانگی بوش

در صورتی که بعد از حضور تکنسین در منزل، شما عیب یابی انجام شود ولی به هر دلیلی شما تصمیم به تعمیر نداشته باشد تنها هزینه ایاب و ذهاب و عیب یابی دریافت خواهد شد. در صورت تعمیرات بر اساس نوع تعمیر و خدمات دریافت شده اجرت تعمیر دریافت خواهد شد.

هزینه تعویض قطعات بوش

در صورتی که امکان تعمیر وجود نداشته باشد و نیاز به تعویض قطعات باشد، هزینه قطعه تعویضی نیز محاسبه خواهد شد.

در نهایت ما به شما اطمینان می‌دهیم که انتخاب تعمیر تلاش می‌کند هزینه منصفانه‌ای برای تعمیرات بوش در کرج دریافت کند.

سوالات متداول

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیرات بوش در کرج

نمایندگی تعمیرات بوش در کرج، با دامنه وسیعی از خدمات، مناطق مختلف را در تحت پوشش خود قرار داده است. این نمایندگی به مناطقی چون گوهردشت، حصارک، عظیمیه، هشتگرد و مهرشهر، فردیس، ملارد، مارلیک، محمدشهر و سایر نقاط در شهر کرج، خدمات تعمیراتی بوش را به مشتریان در این مناطق ارائه می‌دهد.

با این تاکید که تکنسین‌های مجرب و متخصص نمایندگی بوش در کرج، در کلیه این مناطق با سرعت و کیفیت به تعمیرات محصولات بوش می‌پردازند. این تلاش برای پوشش گسترده مناطق، نشان از تعهد نمایندگی به ارائه خدمات بهتر و رضایت مشتریان در سراسر این شهرستان می‌باشد.

کــــرج شهر تخصصی ماست…

پشتیبانی ۲۴ ساعته، ۷ روز هفته

    09190089252      09190099252