درباره انتخاب تعمیر

چرا انتخاب تعمیر؟

تلفیقی حرفه‌ای از تجربه و دانش فنی

انتخاب تعمیر، چند دهه است که در زمینه تعمیر لوازم خانگی انواع برندهای شناخته شده از جمله برندهای بوش، دوو، ال جی، سامسونگ، اسنوا به صورت تخصصی ارائه خدمت می‌کند. تعمیرکاران انتخاب تعمیر مناطق وسیعی در محدوده کرج، فردیس، گوهردشت، هشتگرد، مارلیک، اندیشه، نظرآباد و شهریار فعالیت می‌کنند.

اگر لوازم خانگی شما دچار مشکل شده است با انتخاب تعمیر تماس بگیرید. کارشناسان ما راهنمایی‌های لازم را برای برطرف کردن مشکل به شما ارائه می‌دهند و هزینه تعمیر لوازم خانگیتان را به شما اعلام می‌کنند. تعمیرکاران مجرب انتخاب تعمیر برای انجام تعمیرات در اولین فرصت به منزل شما می‌آیند.

انتخاب تعمیر تعمیرکار لوازم خانگی

برخی نظرات مشتریان انتخاب تعمیر

مشتریان ما چه میگویند ؟

بابت خدمات خوب انتخاب تعمیر و همچنین برای حضور به موقع و سریع تعمیرکار در منزمان تشکر می کنم؛ با اینکه ما نگران تعمیر درست لباسشویی بوش بودیم ولی واقعا از کار انتخاب تعمیر رضایت کامل داریم.

محمد رحمانی از گوهردشت

من از برخورد و رفتار بسیار خوب تعمیرکار شما تشکر می‌کنم. هم خدمات خیلی خوبی ارائه کردید و هم رفتار بسیار محترمانه‌ای داشتید.

هانیه رضایی از عظمیه

پیدا کردن تعمیرکار لوازم خانگی در کرج خیلی سخت بود چون نمیشه به هر کسی راحت اعتماد کرد و به منزل راه داد ولی با معرفی دوستانم و چستجو در گوگل با انتخاب تعمیر آشنا شدم و به شدت از کارتون راضی هستم.

احمدی از کرج