تعمیر لباسشویی ال جی در کرج

اگر به دنبال مرکزی معتبر با کارشناسان خبره در زمینه تعمیر لباسشویی ال جی در کرج هستید بی شک انتخاب تعمیر یکی از این مراکز می باشند. امروزه استفاده از ماشین لباسشویی در خانه ها به یکی از ملزومات اساسی زندگی بدل شده است که نتیجه آن روی کار آمدن برند های مختلف داخلی و خارجی می باشد. در کنار نمونه برند های موجود در کشور برند ال جی یکی از نمونه های وارداتی خوب است که به علت کیفیت بالا متقاضیان زیادی در کشور دارد. برند ال جی در کره جنوبی تاسیس شده است و تا به امروز توانسته است محبوبیت خود را در بازار حفظ نماید.

امروزه لوازم خانگی های ال جی موجود در بازار اصولا با طراحی و تولید قطعه ای کره و مونتاژ چین، ایران، مالزی و مصر هستند. اما باز هم بیشتر محصولات در داخل کره تولید و بسته بندی می شوند و که در بازار های سراسر جهان عرضه می شوند. در نتیجه اگر شما نیز از مصرف کنندگان برند لباسشویی ال جی هستید این مقاله برای شما مفید است. پس توصیه می کنیم تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

تعمیرماشین لباسشویی ال جی در کرج

امروزه ماشين لباسشويی يکی از لوازم خانگی بسيار کاربردی در هر خانه ای است؛ اما اکثر مردم بدون مراقبت از آن استفاده می کنند و تا زمانی که لباسشويی دچار مشکل شده و يا از کار بيفتد، به آن توجه نمی کنند. انتخاب تعمیر به عنوان نمایندگی تعمیر ال جی در کرج توصيه می کند که به محض مشاهده هرگونه اشکال فنی در ماشين لباسشويی خود با شماره ی مندرج در سایت تماس حاصل نماييد تا با حضور تعميرکار لباسشويی ال جی در کرج و در منزل شما ريسک خرابی های بیشتر را در آينده کاهش دهيد.

چه زمانی باید برای تعمیرلباسشویی ال جی اقدام کنیم ؟

در صورتی که ماشين لباسشويی آب را تخليه نمی کند و یا در حین کار خاموش می شود ویا نشتی و آبریزی دارد و یا هنگام کارکردن صدای زیادی میدهد و …. باید با تعميرکار ماشين لباسشويی ال جی در کرج تماس بگیرد. کارشناسان ما در مجموعه انتخاب تعمیر می توانند با ارائه خدمات مناسب، سرويس دوره ای و يا تعميرفوری مشکلات لباسشویی تان را در کمترين زمان ممکن برطرف کنند.

ارورهای ماشین لباسشویی ال جی

لیست زیر مهم ترین خطا یا ارورهای ماشین های لباسشویی ال جی می باشد که می تواند باعث به مشکل خوردن روند کاری ماشین لباسشویی شما شود:

 • CE: جریان بیش از حدd به مدار الکتریکی موتوروارد شده
 • DE: درب دستگاه درست بسته نشده
 • FE:  معیوب بودن هیدروستات دستگاه باعث آبگیری بیش از ظرفیت دستگاه شده
 • (SE(5E: خرابی موتور لباسشویی یا برد کنترل اصلی
 • CL: فعال شدن قفل کودک یا خرابی برد الکترونیک
 • IE: مشکل در مجرای خروجی دلیل خطای تخلیه آب میباشد
 • PE: فشار سطح آب آز حد استاندارد دستگاه جابجا شده
 • UE: توازن لازم بین لباس های داخل دستگاه وجود ندارد
 • OE: عمل تخلیه آب به درستی انجام نمی شود
 • AE: وجود نشتی و آبریزی
 • HE: مشکل در المنت باعث ایجاد خطای سنسور هیتر میشود
 • LE: موتور دستگاه دچار مشکل فنی شده
 • EE: برد کنترلر الکتریکی دچار مشکل شده
 • PF: برق دستگاه قطع شده یا مدار الکتریکی دچار مشکل شده
 • TE: خرابی هیتریا سنسور دمای آب

 نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در کرج

نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در کرج از تیم تعمیرکاران متخصص تشکیل شده است که همکاری آن ها منجر به ارائه بهترین خدمات به مشتریان خواهد شد.

از ویژگیهای انتخاب تعمیر به عنوان نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در کرج می توان به موراد زیر اشاره کرد.

 • تیم مشاروه رایگان که به مشتری کمک میکنند تا علت اصلی ایراد رخ داده را بیابند و در صورتی که خود مشتری بتواند، مشاورین ما به او کمک خواهند نمود تا بدون نیاز به حضور تعمیرکار، خرابی را رفع نماید.
 • در صورتی که مشکل به وجود آمده نیاز به حضور تعمیرکار لباسشویی ال جی در کرج داشته باشد، مشاور مورد نظر عیب را به تیم کارشناسان متخصص انتخاب تعمیر ارجاع می دهند تا موضوع را پیگیری نمایند.
 • به محض تماس مشتری با نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در کرج و در صورت نیاز به کارشناس به موجب جلب رضایت مشتریان گرامی، در کوتاه ترین زمان ممکن، کارشناس را به منزل مشتری اعزام نموده و تمام تعمیرات در منزل مشتری صورت می گیرد.
 • در صورتی که تعمیرکارپس از بررسی دستگاه متوجه شود که جهت رفع ایراد نیاز به تعویض قطعه دارد، مرکز تعمیرات لباسشویی ال جی در کرج به شما این اطمینان را میدهد که از قطعات اورجینال و اصلی برای این تعمیرات استفاده نماید.
 • نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در کرج فردیس شهریار برای اطمینان و آسودگی خاطر شما، ضمن تاکید بر کیفیت خدمات ارائه شده توسط کارشناسان متخصص مرکز، کلیه خدمات و تعمیرات به مدت ۶ ماه ضمانت دارد.

هزینه تعمیرلباسشویی ال جی در کرج

هزینه تعمیر لباسشويي ال جی به کيفيت کار تعمیر کار بستگی دارد. کلیه هزینه هایی که در انتخاب تعمیر پرداخت می کنید بر اساس نرخ و قیمت بروز قطعات اخذ خواهد شد. هزینه های مربوط به اجرت تعمیرکار و تعویض قطعات و ایاب ذهاب معمولا جداگانه محاسبه می شود. شما می توانید برای اطلاع دقیق از هزنیه ها با شماره 09190099252 تماس بگیرید و از هزینه تعمیر دستگاه ماشین لباسشویی خود مطلع شوید.

چرا انتخاب تعمیر؟

در این روزهایی که قیمت خرید لوازم خانگی به ویژه لباسشویی روز به روز در حال افزایش است بسیاری از مردم به جای خرید لوازم خانگی نو به سراغ تعمیر لوازم خانگی قدیمی خود میروند. در بین لوازم خانگی لباسشویی بیشتر از سایرین خراب و دچار اشکال می شود.اگر دچار خرابی دستگاه لباسشویی خود شدید نگران نباشید زیرا اگر در استان البرز و شهر کرج و یا شهر های اطراف کرج مانند شهریار هستید می توانید برای تعمیر لباسشویی با ما تماس بگیرد. انتخاب تعمیر علاوه بر تعمیر لباسشویی ال جی، به صورت تخصصی در زمینه تعمیر انواع برندهای لباسشویی در کرج حاذق و متبحر است. بنابراین اگر نیاز به تعمیر برندهای دیگر لباسشویی را دارید مقاله تعمیر لباسشویی در کرج را بخوانید و با ما کارشناسان ما تماس بگیرید.

کارشناسان ما علاوه بر تعمیر لباسشویی تان، نکات و توصيه های مهمی در رابطه با نگهداری و طرز استفاده صحيح از لباسشويی ال جی را به شما آموزش خواهند داد تا بتوانيد از دستگاه خود استفاده بهتری داشته باشيد.

سایر مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *