تعمیر یخچال فریزر آاگ (AEG) در کرج + گارانتی 240 روزه

یخچال فریزر به عنوان یکی از لوازم خانگی اصلی، نقش حیاتی در نگهداری مواد غذایی ایفا می‌کند. در صورتی که مشکلات یا خرابی‌هایی در یخچال شما به وجود بیاید، انتخاب یک نمایندگی معتبر برای تعمیرات در مدت زمانی کوتاه قبل از خراب شدن مواد غذایی امری ضروری است. اگر در شهر کرج یا استان البرز ساکن هستید، انتخاب تعمیر می‌تواند تعمیر یخچال و ساید بای ساید آاگ در کرج را در بالاترین سطح کیفیت انجام دهد.

تعمیر یخچال و فریزر آاگ در کرج

بهترین مرکز تعمیر انواع یخچال آاگ در کرج

 اگر یخچال آاگ شما به هر دلیلی خراب شده است یا نیاز به تعمیر دارد، انتخاب یک مرکز تعمیر با تکنسین‌های ماهر و متخصص از اهمیت زیادی برخوردار است. زیرا تعمیر یخچال آاگ نیاز به دانش فنی و تجربه دارد و تنها تعمیرکاران متخصص می‌تواند این خدمات را ارائه کنند. پیشنهاد ما مرکز انتخاب تعمیر برای تعمیر یخچال آاگ در کرج است. انتخاب تعمیر در کرج با تکنسین‌های مجرب و کارآزموده، به مشتریان خود بهترین و مطمئن‌ترین خدمات را ارائه می‌دهد.

تعمیرات آاگ در کرج از جمله یخچال آاگ توسط تکنسین‌های مجرب انتخاب تعمیر به صورت حرفه‌ای انجام می‌شود. تجربه کاری تعمیرکاران یخچال آاگ در عیب‌یابی سریع، تعویض قطعات به صورت حرفه‌ای و تعمیرات عمده، این نمایندگی را به شناخته شده‌ترین مرکز تعمیرات یخچال آاگ در کرج تبدیل کرده است. برای دسترسی یه تکنسین‌های مجرب انتخاب تعمیر شما می‌توانید با یک تماس به نمایندگی انتخاب تعمیر، از خدمات با کیفیت این مرکز برای تعمیر یخچال آاگ خود در کمترین زمان ممکن بهره‌مند شوید. این مرکز با ارائه خدمات سریع و کارآمد، بهترین تجربه تعمیر را برای مشتریان خود فراهم می‌کند.

در صورتی که در محدوده شهر کرج، فردیس، عظیمیه، محمدشهر، مهرشهر، گوهردشت ساکن هستید می‌توانید جهت تعمیر یخچال فریزر آاگ در کرج با انتخاب تعمیر تماس بگیرید.

کارشناسان ما علاوه بر ارائه مشاوره رایگان، در اسرع وقت جهت تعمیر یخچال و فریزر در کرج به محل مورد نظرتان مراجعه خواهند کرد.

چرا تعمیر ساید بای ساید آاگ در کرج و شهرهای اطراف را به انتخاب تعمیر بسپاریم؟

انتخاب تعمیر به عنوان مرکز تخصصی برای تعمیر یخچال آاگ در کرج و شهرهای اطراف می‌تواند تضمینی برای حل مشکلات فنی و بهبود عملکرد دستگاه باشد. همچنین، این مرکز با ارائه خدمات با کیفیت، سرعت در انجام تعمیرات و تعرفه‌های مناسب، تا حدود زیادی نیازهای مشتریان را برآورده می‌کند.

موارد گفته شده می‌تواند به شما در انتخاب یک مرکز تعمیر برای رفع مشکل یخچال فریزر شما کمک کند. به طور کل انتخاب تعمیر برای تعمیر ساید بای ساید یا یخچال آاگ در کرج به عنوان یک مرکز تعمیر معتبر و با سابقه می‌تواند به شما در رفع مشکل یخچال فریزر کمک کند.

در صورت نیاز به تعمیرکار یخچال ساید بای ساید در کرج، می‌توانید فرم زیر را پر کنید؛ کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و تعمیرکاری حاذق را به محل شما اعزام خواهند کرد.

نام
نام خانوداگی
پیام
اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد!
There has been some error while submitting the form. Please verify all form fields again.

4 مورد از مهمترین کدهای ارور یخچال آاگ

در صورتی که با هرکدام از ارورهای زیر مواجه شدید، توصیه می‌شود قبل از تماس با مراکز خدمات و تعمیرات، از این دستورالعمل‌ها جهت رفع مشکل در خانه استفاده کنید. شاید نیازی به تماس با متخصص تعمیر یخچال فریزر نباشد.

کد ارور یخچال آاگعلت بروز خطاراه حل پیشنهادی
 E0خطای برد الکترونیکی یخچال     – یخچال را خاموش کنید و از برق بکشید.
     – پس از 10 دقیقه، دوباره برق را وصل کنید.
     – اگر مشکل برطرف نشد، با تعمیرکار متخصص تماس بگیرید.
E1خرابی سنسور اواپراتور یا دیفراست یخچال     – اتصالات سنسور را بررسی و سیم‌ها را چک کنید.
     – اگر سنسور خراب است، از یک متخصص و کاربلد برای تعویض آن کمک بگیرید.
E5نقص و ایراد سنسور دمای یخچال     – اتصالات سنسور را بررسی کنید و سیم‌ها را چک کنید.
     – اگر سنسور خراب است، از یک متخصص و کاربلد برای تعویض آن کمک بگیرید.
ERنقص در سوکت‌ها و کانکتورهای برد یخ ساز یخچال     – اتصالات برد یخ ساز را بررسی و سیم‌ها را چک کنید.
     – کانکتورها را بررسی کنید و در صورت لزوم تعمیر یا تعویض کنید.

این دستورالعمل‌ها به شما کمک می‌کنند تا برخی از مشکلات را در خانه حل کرده و در صورت نداشتن دانش فنی از نمایندگی تعمیر یخال و فریزر آاگ در کرج جهت رفع مشکل کمک بگیرید. توجه داشته باشید که این موارد تنها چند نمونه از مهم‌ترین ارور‌های یخچال‌های آاگ به شمار می‌روند.

4‌ مورد از مهمترین ایرادات رایج یخچال آاگ

از جمله رایج‌ترین ایرادات یخچال آاگ که نیاز است که باید برای رفع آن‌ها از تکنسین‌های مجرب انتخاب تعمیر جهت رفع ایراد کمک بگیرید، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

سرد نکردن یخچال یا ساید بای ساید آاگ

 • بررسی برق و اطمینان از وجود برق در پریز
 • بررسی وضعیت دو شاخ یخچال و سلامتی فیوز ساختمان
 • بررسی اتصالات و سلامتی سیم‌کشی‌ها
 • بررسی لامپ داخلی یخچال
 • بررسی خرابی ترموستات
 • بررسی کمپرسور و فن‌ها برای تشخیص علت سرد نکردن یخچال
 • بررسی لاستیک دور درب برای جلوگیری از اتساع گاز

صدای زیاد یخچال

 • بررسی تراز دستگاه بر روی زمین
 • بررسی اتصالات موتور به شاسی بدنه
 • بررسی کمپرسور و فن‌ها

وجود برفک در دستگاه

 • بررسی باز و بسته شدن درب یخچال
 • بررسی شلنگ‌ها و المنت گرم‌کننده برفک
 • بررسی ترموفیوز و لاستیک دور درب

سرد بودن فریزر و گرم بودن یخچال

 • تمیز کردن کویل‌های کندانسور از گرد و خاک
 • بررسی وضعیت موتور فن تبخیر کننده
 • بررسی ترمیستور برای کنترل دما

به طور کل اگر از دانش فنی کافی برخوردار نیستید، بهتر است برای رفع مشکل و ایرادات یخچال فریزر و یا ساید بای ساید آاگ خود از تکنسین های مجرب در این زمینه کمک بگیرید، تا در مدت زمان بسیار کوتاهی مشکل یخچال فریزر خود را حل کنید.

اصول نگهداری و استفاده صحیح از ساید بای ساید آاگ

برای نگهداری صحیح و استفاده بهینه از یخچال آاگ، می‌توانید از راهنمایی‌ها و اصول زیر استفاده کنید:

 • یخچال را در محلی که دور از تشعشع مستقیم نور خورشید و گرمای مستقیم است قرار دهید.
 • مطمئن شوید که پشت یخچال مسدود نشده و راه هوا داشته باشد.
 • دمای یخچال را بر اساس نوع مواد غذایی که در آن نگه می‌دارید تنظیم کنید.
 • از ظروف مناسب برای انجماد مواد غذایی استفاده کنید.
 • در صورتی که یخچال آاگ شما دارای یخ ساز است، از این ویژگی‌ها بهینه استفاده کنید و مطمئن شوید که یخ‌ساز به درستی عمل می‌کنند.
 • به صورت دوره‌ای داخل یخچال را تمیز کنید تا از تجمع باکتری‌ها جلوگیری شود.
 • دیواره‌ها و قطعات داخلی را با محلول شستشوی ملایم تمیز کنید.
 • راهنمای تعمیرات یخچال آاگ را بخوانید و در صورت بروز هرگونه مشکل تعمیرات لازم را انجام دهید یا از تعمیرکار متخصص کمک بخواهید.

با رعایت این نکات و اصول، می‌توانید از یخچال آاگ به بهترین شکل ممکن استفاده کنید و دستگاه را در شرایط عالی نگه دارید و از عملکرد بهینه و طول عمر بالای آن لذت ببرید.

تعمیر یخچال و ساید بای ساید آاگ در کرج

هزینه تعمیر یخچال و ساید بای ساید آاگ در کرج

هزینه تعمیر یخچال آاگ در کرج به عوامل مختلفی بستگی دارد و بدون بررسی دقیق دستگاه و تشخیص خرابی، امکان اعلام مبلغ دقیق وجود ندارد. برخی از عوامل مؤثر در تعیین هزینه تعمیر عبارتند از:

 • نوع خرابی: بدیهی است که نوع خرابی و مشکل موجود در یخچال آاگ تاثیر زیادی بر هزینه تعمیر دارد. خرابی‌های ساده‌تر هزینه کمتری نسبت به خرابی‌های جدی خواهد داشت.
 • سطح خرابی: اگر قطعات اصلی دستگاه خراب شده باشد و نیاز به تعویض قطعات بزرگ باشد، هزینه تعمیر افزایش یابد.
 • نوع قطعات یدکی: استفاده از قطعات یدکی اصلی و اورجینال ممکن است هزینه تعمیر را افزایش دهد.

به طور کل برای دریافت اطلاعات دقیق‌تر در مورد هزینه تعمیر یخچال آاگ در کرج، بهتر است با نمایندگی تعمیرات یخچال و سایدبای ساید آاگ در کرج تماس بگیرید (09190099252) و خرابی دقیق را گزارش دهید تا بتوانند به شما هزینه دقیق را ارائه دهند.

سوالات متداول

جمع بندی

در مواجهه با مشکلات یخچال آاگ، همواره توصیه می‌شود از خدمات تعمیرکاران متخصص و با تجربه استفاده کنید. افراد آگاه به سیستم‌های یخچال آاگ، خدمات با کیفیت و با دقت بالا را ارائه می‌دهند و مشکلات را به بهترین نحو در مدت زمان کوتاهی برطرف می‌کنند. اگر در مناطق گوهردشت، کمالشهر، محمدشهر، جهانشهر، عظیمیه، مهرشهر یا سایر مناطق کرج ساکن هستید، می‌توانید با شماره تلفن 02691092124 تماس بگیرید تا از خدمات تعمیرات یخچال آاگ در کرج بهره‌مند شوید. مرکز انتخاب تعمیر با داشتن تیم مجرب، آماده است 24 ساعته و 7 روز هفته به شما برای رفع مشکل یخچال آاگ خدمات تخصصی ارائه کند.

کــــرج شهر تخصصی ماست…

پشتیبانی ۲۴ ساعته، ۷ روز هفته

    09190089252      09190099252

سایر مطالب