تعمیر ماشین لباسشویی دوو در کرج

تعمیر ماشین لباسشویی دوو در کرج از جمله خدماتی است که در توسط تیم انتخاب تعمیر وکارشناسان آن در تمام مناطق شهر کرج و حومه ارائه می ‌شود. ماشین‌لباسشویی در حال حاضر یکی از لوازم مهم هر خانه ای است که خرابی ان می تواند بخشی از زندگی را مختل نماید درواقع اهمیت این دستگاه زمانی مشخص می‌شود که دچار مشکل و ایراد شود. مجوعه انتخاب تعمیر با داشتن تعمیرکاران مجرب یکی از بهترین مراکز تعمیرات لباسشویی دوو در کرج است که می‌توانید در صورت بروز مشکل در دستگاه خود با این مرکز تماس حاصل فرمایید و از خدمات آن‌ استفاده کنید.

مرکز تعمیرماشین لباسشویی دوو در کرج

مرکز تعمیرات لباسشویی دوو در کرج از تعمیرکاران متخصص تشکیل شده است که این همکاری منجر به ارائه خدمات بهینه به مشتریان خواهد شد. لذا مهمترین فعالیت های مرکز تعمیرات لباسشویی دوو در کرج عبارتند از:

  • تیم مشاروه رایگان که پس از تماس مشتری با مرکز و اعلام خرابی ماشین لباسشویی دوو خود به مشتری کمک میکنند تا علت خرابی رخ داده را بیابند و در صورتی که خود مشتری بتواند، مشاورین ما به او کمک خواهند نمود تا بدون نیاز به حضور تعمیرکار ، خرابی را رفع نمایند ولی در صورتی که مشکل به وجود آمده نیاز به حضور تکنسین متخصص داشته باشد ، مشاور به تیم تکنسین متخصص ارجاع می دهند تا موضوع را پیگیری نمایند.
  • پس از تماس مشتری این مرکز به موجب جلب رضایت مشتریان گرامی در کوتاه ترین زمان ممکن تکنسین متخصص را به منزل مشتری اعزام نموده و تمام تعمیرات در منزل صورت می گیرد.
  • در صورتی که تعمیرکار پس از بررسی دستگاه متوجه گردد که جهت رفع ایراد به وجود آمده ، دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه دارد ، مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در کرج به شما این اطمینان را میدهد که از قطعات اورجینال و اصلی دوو برای این تعمیرات استفاده نموده و در نتیجه ی تعویض این قطعات ، افت کیفیتی برای دستگاه شما به وجود نیاید.

نمایندگی تعمیرماشین لباسشویی دوو درکرج

اگر برای تعمیر ماشین لباسشویی دوو Deawoo خود به کمک نیاز دارید متخصصان نمایندگی دوو در کرج می توانند در سریعترین زمان ممکن به شما کمک کنند تا مشکل لباسشویی دوو در هر نقطه کرج و تهران که هستید، برطرف شود. فقط کافیست با شماره های زیر تماس بگیرید تا متخصصان ما در سریعترین زمان جهت تعمیر و سرویس لباسشویی دوو به محل شما اعزام و در کوتاه ترین زمان، نسبت به تعمیر لباسشویی دوو اقدام گردد.

 همچنین میتوانید از طریق فرم آنلاین تعمیرات در سایت انتخاب تعیمر در تمام طول شبانه روز، درخواست تعمیرات ماشین لباسشویی دوو خود را در شهر کرج ثبت نموده و متخصصان ما در کوتاه ترین زمان ممکن جهت بررسی و رفع مشکل دستگاه با شما تماس خواهند گرفت.

تمامی تعمیرکاران ما دارای سال ها تجربه و تخصص در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی دوو می باشند و به طور منظم دوره های عملی و تخصصی تعمیرات لباسشویی دوو را گذرانده و با محصولات و فناوری های جدید آشنا می باشند، لذا شمامی توانید به ما اعتماد کنید و تعمیر لباسشویی دوو خود را به ما بسپارید.

چرا باید از نمایندگی تعمیرلباسشویی دوو در کرج درخواست تعمیرات کنیم؟

تفاوت مرکز تعمیر لباسشویی دوو در کرج با تعمیرگاه های دیگر در این است. که در این مراکز از قطعات اصلی لباسشویی دوو استفاده می شود و همچنین اینکه تعمیرکاران آنها تخصص کافی برای تعمیر لباسشویی دوو را دارند و تجربه بسیار بالایی در تشخیص و رفع عیب ماشین لباسشویی دوو را دارند.

آیا تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در کرج گارانتی دارد ؟

در مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در کرج تعمیرات انجام شده شش ماه ضمانت دارد و اگر برای همان قسمت شده از لباسشویی دوو مشکلی پیش آید در این شش ماه شما هیچگونه هزینه ای حتی ایاب و ذهاب پرداخت نمی کنید.

چگونه با تعمیرکارماشین لباسشویی دوو در کرج تماس بگیریم؟

به دو روش می توانید با تمیرکار و متخصصان ماشین لباسشویی دوو در ارتباط باشید.
۱– از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب می توانید از طریق تماس تلفن با شماره های مندرج در سایت با ما در ارتباط باشید.
۲ – در هر ساعت از شبانه روز می توانید فرم آنلاین تعمیرات ماشین لباسشوی دوو در کرج را پر کنید تا تعمیرکار ما جهت تعمیر لباسشویی دوو در محل شما حاضر باشد.

نکاتی که باید در خصوص ماشین لباسشویی دوو بدانید!

مراقب دفترچه راهنما باشید

دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی برخلاف سایر وسایل خانه بسیار پرکاربرد است. دفترچه را جایی نزدیک ماشین لباسشویی بگذارید تا در مواقعی که ماشین پیام‌هایی می‌دهد که شما معنی آن پیام‌ها را نمی‌دانید. یا از کار می‌افتد گیج نشوید و بتوانید مشکل را خودتان شناسایی و حل کنید.
لباسشویی را منبع آلودگی نکنید

خانم‌ها معمولا برای جلوی چشم‌نبودن لباس‌های کثیف، آنها را درون ماشین لباسشویی می‌ریزند تا زمانی که ماشین کاملا پر از لباس شد، آن را روشن کنند. غافل از اینکه عرق، رطوبت و آلودگی لباس‌ها می‌توانند زمینه‌ساز تولید انواع میکروب‌ها و وارد شدن آنها درون مخزن ماشین و بقیه لباس‌ها شوند. میکروب‌هایی که در محفظه‌های ریز لباس‌ها رخنه می‌کنند تا در فرصت مناسب شروع به فعالیت کنند می‌توانند عامل انواع حساسیت‌های پوستی باشند. ن

ماشین لباسشویی را تراز کنید

تراز بودن ماشین لباسشویی برای افزایش کارایی و ایمنی آن بسیار مهم است. تنظیم‌نبودن ماشین لباسشویی هنگام کار در دور تند مشکلاتی به‌وجود خواهد آورد که در نهایت به این وسیله شما آسیب جدی وارد می‌کند.

صرفه جویی در مصرف برق

سعی کنید بیشتر لباس‌های خانواده را با آب گرم (و نه جوش) یا سرد بشویید و با آب سرد آب کشی نمایید. به این ترتیب در انرژی و پول صرفه‌جویی می‌کنید. از آب داغ تنها در بعضی مواقع که لباس‌ها به‌شدت چرک و کثیف هستند باید استفاده کنید نه همیشه و برای همه لباس‌ها. قرار دادن درجه ماشین از داغ به گرم، مصرف انرژی را به نصف تقلیل می‌دهد.

استفاده مناسب از پودر ماشین لباس شویی

نکته دیگر اینکه پودر را بیش از حد نیاز استفاده نکنید، کف زیاده از حد به ماشین فشار می‌آورد و ماشین در این صورت انرژی بیشتری برای شست‌وشوی لباس‌ها نیاز خواهد داشت.

تمیز کردن محفظه اصلی

محفظه اصلی ماشین لباسشویی در ظاهر کاملا تمیز است اما توجه کنید این محفظه سوراخ‌های بسیاری دارد که محل مناسبی برای ایجاد جرم و آلودگی است. اما نگران نباشید. این معضل هم راه‌حل آسانی دارد. برای تمیزکردن این محفظه کافی است هر‌ماه یک دور ماشین لباسشویی را به‌صورت خالی روشن کنید. برای تمیزی بیشتر مقدار کمی پودر شوینده داخل آن بریزید و ماشین را روشن کنید.

دقت داشته باشید که دمای آب برای این کار حتما ۶۰ درجه باشد که تمیزی کامل‌تر و نتیجه بهتری را برای شما به همراه داشته باشد

کلام آخر

در صورتی که ماشین لباسشویی دوو شما دچار هرگونه خرابی باشد نگران نباشید. کارشناسان انتخاب تعمیر لباسشویی تان را در منزل شما به بهترین شکل ممکن تعمیر خواهند کرد. اکثر مراکز تعمیرات ماشین لباسشویی را جهت تعمیر به تعمیرگاه حمل میکنند آسیب های جدی به دستگاه وارد می گردد ؛ اما انتخاب تعمیر، تمامی تعمیرات لباسشویی دوو شما از قبیل تعویض موتور ماشین لباسشویی دوو، تعویض بلبرینگ ماشین لباسشویی دوو، تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی دوو، تعویض برد الکترونیکی ماشین لباسشویی دوو، تعویض شلنگ تخلیه لباسشویی دوو، تعویض شلنگ ورودی لباسشویی دوو، تعویض شیربرقی لباسشویی دوو، تعویض المنت ماشین لباسشویی دوو، تعویض میکروسوییچ درب ماشین لباسشویی دوو، تعویض لاستیک درب ماشین لباسشویی دو ، تعویض کمک فنر ماشین لباسشویی دوو و رفع ارور ماشین لباسشویی دوو … در منزل مشتری انجام میدهد.

سایر مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *